Кампанія «16 днів проти насильства»

19 Травня 2025
ГО «Незламна Країна» долучилася до заходу у рамках кампанії «16 днів проти насильства».
Громадська організація «Незламна Країна» взяла активну участь в інформаційно-просвітницькому заході, який відбувся у парку Марка Твена в Одесі. Метою заходу було об’єднання зусиль соціальних служб, громадських організацій, правоохоронних органів і активістів для підтримки постраждалих від домашнього насильства, підвищення обізнаності щодо цієї проблеми та заохочення людей звертатися по допомогу.
Підтримавши захід, ГО «Незламна Країна» сприяла створенню затишної атмосфери: для учасників і відвідувачів була організована зона відпочинку, а кафе «Brioche» частувало гостей смачною кавою.
Ми пишаємося тим, що стали частиною цієї ініціативи, яка є важливим кроком у боротьбі з домашнім насильством та створенні безпечного середовища для кожного.
Дякуємо всім організаторам і партнерам, які об’єднали свої зусилля заради важливої справи! Разом ми будуємо сильну та незламну країну!